DZIEJE SIĘ!
Nasze wyjazdy

Na czas obozu przenosimy się w zupełnie inny świat – świat języka angielskiego, psychologii pozytywnej, nieograniczonej radości i uśmiechu.

Zobacz nasze dostępne wyjazdy w najbliższym czasie:

03.02 – 09.02.2024 – Zimowy obóz językowo – kulturowy dla dzieci i młodzieży w Kiczycach.

 

NASZA OFERTA
Obozy językowe dla młodzieży w 2024

03.02 - 09.02.2024

Zimowy obóz językowo-kulturowy. Kiczyce.

Szukasz innego wyjazdu lub masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci wybrać wyjazd dla Twojego dziecka.
Skontaktuj się z nami
REKOMENDACJE
Zadowoleni uczestnicy i ich rodzice
Jeśli na obóz to tylko z ObozySMILE. Wysyłajac córki na wakacje z ObozySMILE czuję że są bezpieczne i mają profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Wiem, że nie beda sie nudzić i spedzą czas z językiem angielskim. Gorąco polecam!
obozy dla dzieci i młodzieży
Monika Jon
Córka od kilku lat jeździ na obozy organizowane przez ObozySMILE (w ubiegłym roku była na dwóch) i jest bardzo zadowolona. Bardzo dobre warunki lokalowe, świetna kadra, ciekawy program i wspaniała atmosfera.
Gorąco polecam!
obozy dla dzieci i młodzieży
Sylwia Krakowska
Pełen profesjonalizm… zadowolone i szczęśliwe dzieci….no i angielski - rano wieczór i w południe.. Bezcenne!! Kadra na 102!!! Z pełnym zaufaniem można ze SMILE’m wysłyłać dzieci na wakacje!!!
Aaaaa wisienką na torcie są odpoczywający w tym czasie rodzice…Polecam!!!
obozy dla dzieci i młodzieży
Anna Kornas
ObozySMILE mogę polecić bez najmniejszego zawahania się — są REWELACYJNE pod każdym względem! Świetny program, przepełniony nie tylko naturalną nauką języka angielskiego, ale także całym mnóstwem dodatkowych atrakcji, pozytywnej energii i wakacyjnego relaksu w gronie fantastycznych osób. Szczerze polecam w imieniu swoim i moich synów, którzy już kolejny raz wezmą udział w tej SMILE-wakacyjnej przygodzie :-)
obozy dla dzieci i młodzieży
Magda Ogar-Kieraś
Idealnie miejsce dla każdego młodego człowieka żądnego dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Mój syn był absolutnie zachwycony rewelacyjnym podejściem wychowawców, wspaniałą atmosferą oraz ilością atrakcji 🤩🤸‍♀️😄Polecam wszystkim rodzicom ,którzy pragną by ich pociechy spędziły aktywnie wolny czas zdała od tabletów i codziennych trosk 😄
obozy dla dzieci i młodzieży
Zenia Froniewska
Moja córka od najmłodszych lat uczestniczyła w koloniach i obozach, organizowanych przez ObozySMILE i zawsze była zadowolona. Ja jako matka byłam spokojna, że moje dziecko ma dobrą opiekę, a ponadto zajęcia organizowane w trakcie wyjazdów były interesujące i inspirowały córkę, do dalszego poznawania świata i własnego rozwoju.
obozy dla dzieci i młodzieży
Ewa Szaro
Nasze dzieci wyjeżdżają z ObozySMILE od wielu lat. Zawsze jest SUPER🙂
obozy dla dzieci i młodzieży
Michał Rau

Sprawdź opinie o nas na portalach społecznościowych oraz opinie Google.