22 listopada 2023

BEZPIECZEŃSTWO JAKOŚĆ PROFESJONALIZM

Bezpieczne wakacje i obozy ze SMILE’m – czyli nasz wpis do KRAJOWEGO REJESTRU ORGANIZATORÓW TURYSTYKI  

Dzisiaj pragniemy podzielić się z Wami kluczowymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa, które sprawią, że zarówno Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się swoim obozem w pełni, a Ty – rodzic, opiekun będziesz mógł odetchnąć ze spokojem.

Nasz wpis do KRAJOWEGO REJESTRU ORGANIZATORÓW TURYSTYKI to klucz do bezpieczeństwa na obozie. Dlaczego?

To deklaracja przestrzegania ścisłych standardów bezpieczeństwa i jakości. 

Chcąc uzyskać wpis do Krajowego Rejestru Organizatorów Turystyki  musimy działać w pełni zgodnie z przepisami prawa turystycznego ( w Polsce reguluje tę kwestie ustawa z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz. U. z 2018 r. poz. 996). Ta ustawa stanowi kluczowe ramy prawne dla organizacji imprez turystycznych, w tym obozów, oraz świadczenia z nimi związanych usług turystycznych.)

To obejmuje wszystko – od warunków uczestnictwa po zasady reklamacji. Bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem, a przestrzeganie prawa turystycznego stanowi fundament tej pewności.

Dokumentacja i procedury:

W ramach wpisu do rejestru, musimy dostarczyć kompleksową dokumentację potwierdzającą nasze procedury bezpieczeństwa. To nie tylko formalność – to praktyczna gwarancja, że każdy aspekt obozu został dokładnie przemyślany i zabezpieczony.

Kwalifikacje kadry i instruktorów:

Nasi instruktorzy i kadra muszą spełniać konkretne kwalifikacje zgodnie z normami branżowymi. To nie tylko o zapewnienie profesjonalnej opieki, ale także o stworzenie środowiska sprzyjającego bezpiecznym i edukacyjnym doświadczeniom.

Monitoring i audyty bezpieczeństwa:

Zgodnie z normami rejestru, prowadzimy stały monitoring oraz poddajemy się regularnym audytom bezpieczeństwa. To świadczy o naszym zaangażowaniu w utrzymanie najwyższych standardów, a także o gotowości do nieustannego doskonalenia.

Szkolenia personelu:

Nasz personel przechodzi specjalistyczne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa. To nie tylko obowiązek, ale także świadectwo dbałości o bezpieczeństwo uczestników na każdym etapie obozu.

W skrócie, deklaracja przestrzegania ścisłych standardów bezpieczeństwa i jakości obejmuje pełną zgodność z prawem, kompleksową dokumentację, odpowiednie ubezpieczenia, kwalifikacje kadry, stały monitoring oraz regularne szkolenia. To dla nas fundament pewności, że każdy obóz spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

 

Zapraszamy na nasze OBOZY SMILE, gdzie dzieci i młodzież odkrywają nowe pasje, zdobywają przyjaciół i rozwijają się pod okiem doświadczonych opiekunów. Bezpieczny wypoczynek pełne radości i niezapomnianych chwil!

Nasze obozy to nie tylko wakacje czy przygoda – to BEZPIECZEŃSTWO, JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM.  

Dołącz do nas!

Sprawdź opinie o nas na portalach społecznościowych oraz opinie Google.